Wysokowydajny toner CF226X

Popularny na naszej stronie www.cenka.pl zamiennik, jakim jest toner CF226X, dzięki zawartym barwnikom oraz wydajności zyskał grono stałych nabywców. Szczególnie polecany do biur, urzędów lub zastosowania osobistego. Pozwala otrzymać znaczną ilość wydruków – do 9 000 kopii dokumentów przy 5% pokryciu. Zastosowane barwniki są znakomicie zmielone, a otrzymany w ten sposób i scalony z powierzchnią kartki proszek nie osypuje się. Z naszym tonerem CF226X uzyskasz bardzo wysoką wydajność wydruków.

Dobra jakość a niska cena

Toner CF226X posiada doskonałą jakość, a do tego ma bardzo atrakcyjną cenę. Do jego wyprodukowania zostały wykorzystane bardzo dobre sproszkowane pigmenty, dzięki którym uzyskasz wydruki o bardzo intensywnej barwie i wyrazistości tekstu. Takie toner będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym zależy i na cenie i na jakości.

Doskonale współgra z drukarkami

Oferowany przez nas w niskiej cenie toner CF226X świetnie współpracuje z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami jednego z lepszych producentów tego typu sprzętu na rynku. I tak z powodzeniem możesz go zamontować w takich modelach marki Hewlett Packard jak chociażby LaserJet Pro M402 oraz LaserJet Pro M426.