Toner CF226X to doskonały zakup

Drukarka laserowa jest bardzo przydatnym urządzeniem, ułatwiającym nam zasadniczo codzienną biurową pracę. Jednak aby przebiegała ona płynnie i bezproblemowo z użyciem tego niezastąpionego sprzętu, warto zwrócić większą uwagę na tak istotny w jej pracy toner. A wybierając tylko te najlepsze uzyskasz doskonały wygląd dokumentów i przedłużysz żywotność drukarki. Niezwykłą głębię czerni, która fantastycznie komponuje się z białym odcieniem kartki otrzymasz przy użyciu zamiennika, jakim jest toner CF226X. Szybko i efektywnie wydrukujesz dokumenty z doskonałej jakości tekstem. Ten niezawodny toner CF226X znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego www.cenka.pl.

Zwiększona wydajność tonera CF226X

Ten doskonałej jakości toner CF226X w bardzo przystępnej cenie, zapewnia również bardzo wysoka wydajność. Dzięki niemu możesz wydrukować do 9 000 stron z 5% pokryciem. Nie ulega wątpliwości, że właśnie ten zamiennik spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Doskonałe dopasowanie

Zamiennik ten jest łatwy i szybki w montażu. A ponadto znakomicie przystosowany we współdziałaniu z wieloma drukarkami laserowymi oraz kserokopiarkami jednej z najlepszych marek, jaką jest Hewlett Packard. Dlatego z powodzeniem toner CF226X możesz ulokować w modelach takich jak: LaserJet Pro 400 M402DW, M402d, M402dn, M402n, M426dw MFP, MFP M426fdn oraz MFP M426Fdw.