Tonery lublin czyli pozytywne refleksje naszych klientów.

Pragnę przytoczyć tu cytat "szukajcie a znajdziecie" czyli jak dobrać właściwe rozwiązania i się nie zawieść.

Wielokrotnie słyszymy od naszych klientów "niestety w mojej drukarce nie działają zamienniki" lub "moja drukarka nie czyta nie oryginalnych tonerów". O ile w urządzeniach atramentowych połączonych z siecią, są możliwe aktualizacje przez co tusz staje się niewidoczny i potrzebne są oryginały. To z całą pewnością w przypadku tonerów jest to zazwyczaj zwykła reklamacja. Wychodząc z najnowszymi rozwiązaniami wszyscy użytkownicy produktów tonery Lublin mają pewną dożywotnią gwarancję. W przypadku reklamacji wystarczy kontakt z siedzibą firmy, krótki opis (ewentualnie próbny wydruk) i towar zostaje wymieniony w ciągu 24h.

Jakie wyróżniamy nieprawidłowości.

a) Toner podczas transportu mógł ulec uszkodzeniu- świadczą o tym wiszące lub luźno latające w ochronnej plastikowe folii elementy modułu. W sytuacji gdy po otworzeniu produktu zobaczymy rozsypany w środku proszek od razu mamy pewność ,że nie możemy go zamontować.

b) Wadliwy wydruk - po zdjęciu zabezpieczeń i zamontowaniu artykułu w maszynie warto próbnie przetestować czy wydruk nie jest blady i czy zadrukowane kartki są przejrzyste. Tekst powinien być wyraźny ,a na kartce nie powinno być żadnych niepożądanych kropek lub kresek.

c) Błąd chipa – pomimo ciągłych starań producentów wymiennych elementów elektroniki o to aby ich wyroby pracowały w sposób równomierny i ciągły, co jakiś czas trafiają się niestety błędy. Zwykła wymiana rozwiązuje problem, jeżeli okaże się że problem dotyczy całej partii prosimy o toner z innej dostawy lub od innego producenta.

d) Piszczy podczas pracy – słysząc niepokojące odgłosy powinno wzbudzić to naszą czujność. Pamiętajmy produkty fabrycznie nowe ją produkowane masowo, nawet milimetr złej wylewki formy może powodować, że części o siebie ocierają.

Miałeś już z nimi do czynienia? Wybierz Tonery Lublin a skończy się codzienny koszmar z biura.

Posted on Aug 28, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Najlepsza eksploatacja do drukarek z tonerem CF226X

  Posted on Oct 19, 2018

  Zacznij planowanie zakupów od przemyślanej listy które musi spełniać produkt. Toner do drukarki CF226X powinien przede wszystkim wzorowo spełniać swoją rolę do której jest przeznaczony. Wszystkie zalety które dodatkowo powinien w sobie zawierać składają się na cechy które ponownie przyciągają do zakupu ponieważ zrobiły dobre wrażenie. Przed zakupem pomyśl co oczekujesz.

 • Toner HP CE278A dla wszystkich wymagających osób

  Posted on Oct 16, 2018

  Przedstawiamy wszystkim aktualną nowość i przełom w dziedzinie drukowania. Produkty z najwyższej półki, przetestowane pod każdym kątem oraz posiadające ściśle określone przeznaczenie. Toner HP CE278A został stworzony w oparciu o doświadczenie producentów. Powstał z idealnie wylanego tworzywa który dopasowuje się do urządzenia oraz wysoko na pigmentowanego proszku.

 • Przy wyborze tonera, pomyśl o swojej drukarce

  Posted on Sep 30, 2018

  Toner do drukarki to nie jest tylko produkt, który odpowiada za poprawność i estetykę prac które drukujesz. Jest to również czynnik który odpowiada za żywotność urządzenia drukującego. Stosując tanie tonery pamiętaj aby były wysokiej jakości. Nikt nie powinien dopuścić do tego, aby produkt kompatybilny który dobiera do swojej drukarki zaważył na jej stanie użytkowym.

 • Wyselekcjonowany, wysokowydajny toner HP CF226X jetworld

  Posted on Sep 20, 2018

  Marka Hewlett Packard wychodząc na przeciw konsumentom, wydała serię drukarek HP LaserJet Pro 400, M402, M426, które są stosunkowo tanie i świetnie sprawdzają się w firmach. Jedynym mankamentem jest mało wydajny, standardowy oryginalny toner na którym można wydrukować jedyne 3100 stron. Przeszukując dostępne propozycje z alternatywnymi tonerami, Naszą uwagę zwróciły tonery.