Tonery lublin czyli pozytywne refleksje naszych klientów.

Pragnę przytoczyć tu cytat "szukajcie a znajdziecie" czyli jak dobrać właściwe rozwiązania i się nie zawieść.

Wielokrotnie słyszymy od naszych klientów "niestety w mojej drukarce nie działają zamienniki" lub "moja drukarka nie czyta nie oryginalnych tonerów". O ile w urządzeniach atramentowych połączonych z siecią, są możliwe aktualizacje przez co tusz staje się niewidoczny i potrzebne są oryginały. To z całą pewnością w przypadku tonerów jest to zazwyczaj zwykła reklamacja. Wychodząc z najnowszymi rozwiązaniami wszyscy użytkownicy produktów tonery Lublin mają pewną dożywotnią gwarancję. W przypadku reklamacji wystarczy kontakt z siedzibą firmy, krótki opis (ewentualnie próbny wydruk) i towar zostaje wymieniony w ciągu 24h.

Jakie wyróżniamy nieprawidłowości.

a) Toner podczas transportu mógł ulec uszkodzeniu- świadczą o tym wiszące lub luźno latające w ochronnej plastikowe folii elementy modułu. W sytuacji gdy po otworzeniu produktu zobaczymy rozsypany w środku proszek od razu mamy pewność ,że nie możemy go zamontować.

b) Wadliwy wydruk - po zdjęciu zabezpieczeń i zamontowaniu artykułu w maszynie warto próbnie przetestować czy wydruk nie jest blady i czy zadrukowane kartki są przejrzyste. Tekst powinien być wyraźny ,a na kartce nie powinno być żadnych niepożądanych kropek lub kresek.

c) Błąd chipa – pomimo ciągłych starań producentów wymiennych elementów elektroniki o to aby ich wyroby pracowały w sposób równomierny i ciągły, co jakiś czas trafiają się niestety błędy. Zwykła wymiana rozwiązuje problem, jeżeli okaże się że problem dotyczy całej partii prosimy o toner z innej dostawy lub od innego producenta.

d) Piszczy podczas pracy – słysząc niepokojące odgłosy powinno wzbudzić to naszą czujność. Pamiętajmy produkty fabrycznie nowe ją produkowane masowo, nawet milimetr złej wylewki formy może powodować, że części o siebie ocierają.

Miałeś już z nimi do czynienia? Wybierz Tonery Lublin a skończy się codzienny koszmar z biura.

Posted on Aug 28, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Wyselekcjonowany, wysokowydajny toner HP CF226X jetworld

  Posted on Sep 20, 2018

  Marka Hewlett Packard wychodząc na przeciw konsumentom, wydała serię drukarek HP LaserJet Pro 400 ; M402, M426, które są stosunkowo tanie i świetnie sprawdzają się w firmach. Jedynym mankamentem jest mało wydajny, standardowy oryginalny toner na którym można wydrukować jedyne 3100 stron. Przeszukując dostępne propozycje z alternatywnymi tonerami, Naszą uwagę zwróciły tonery marki JetWorld o zwiększonej wydajności.

 • Jeden z najbardziej popularnych tonerów na świecie

  Posted on Aug 29, 2018

  Q2612A od lat niezmiennie w czołówce sprzedaży zamienników w Polsce. Początki drukowania były ciężkie. Urządzenia drukujące zajmowały bardzo dużo miejsca, a cena za wydrukowaną stronę często przekraczała wartość drukowanych dokumentów. Dopiero po roku milenijnym koncern Hewlett Packard produkując serię HP 1010, HP 1012, HP 1018, HP 1020

 • Tonery lublin czyli pozytywne refleksje naszych klientów.

  Posted on Aug 28, 2018

  Wielokrotnie słyszymy od naszych klientów "niestety w mojej drukarce nie działają zamienniki" lub "moja drukarka nie czyta nie oryginalnych tonerów". O ile w urządzeniach atramentowych połączonych z siecią, są możliwe aktualizacje przez co tusz staje się niewidoczny i potrzebne są oryginały. To z całą pewnością w przypadku tonerów jest to zazwyczaj zwykła reklamacja.