Jeden z najbardziej popularnych tonerów na świecie

Q2612A od lat niezmiennie w czołówce sprzedaży zamienników w Polsce. Początki drukowania były ciężkie. Urządzenia drukujące zajmowały bardzo dużo miejsca, a cena za wydrukowaną stronę często przekraczała wartość drukowanych dokumentów. Dopiero po roku milenijnym koncern Hewlett Packard produkując serię HP 1010, HP 1012, HP 1018, HP 1020, HP 1022, HP 3020, HP 3050, HP 3052 wyszedł na przeciw konsumentom i sprawił ,że każdy mógł sobie pozwolić na małą domową drukarkę. Szybka i komfortowa nawet przy dużych obciążeniach. Wygodny oryginalny toner q2612a z zasobem proszku na wydruk nawet 2000 kopii dawał pewność, że nawet po długim nie korzystaniu z drukarki nic nie będzie zasychało, jak w maszynach atramentowych. Popularna zarówno w budżetówkach jak i prywatnych firmach z roku na rok dzięki niezawodności zdobywała coraz większą popularność. Przez te wszystkie lata producenci alternatywnej eksploatacji robili wszystko aby tonery działały a cena wyprodukowania była jak najniższa. W tym artykule przedstawimy zalety jakie prezentuje wysokowydajny fabrycznie nowy toner Q2612A marki JetWorld.

Odpowiedni granulat.

Proszek jaki został użyty w produkcji spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa dla skóry człowieka i nawet przy bezpośrednim kontakcie nie wywołuje reakcji alergicznych. Czerń jaką zostawia na kartce jest dogłębnie nasycona i nie traci mocy nawet po wielu latach od wydruku.

Właściwe komponenty.

Elementy jakie zostały zastosowane w tym produkcie są z serii premium. Wytrzymała kaseta, która nie pęka nawet przy wstrząsach czy uderzeniach na jakie jest narażona. Wałek światłoczuły z serii long live nie wyciera się tak szybko jak w standardowych tonerach. Dzięki czemu kaseta pracuje niezawodnie przez cały okres drukowania.

Większa wydajność przy zachowaniu niskiej ceny.

Tonery mają zwiększoną ilość proszku co daje ostatecznie możliwość wydruku 3000 kopii czyli 50% więcej niż w oryginalnym rozwiązaniu.

Masz drukarkę z serii HP wypróbuj zamienniki q2612a JetWorld ,które podbijają świat.

Posted on Aug 29, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Najlepsza eksploatacja do drukarek z tonerem CF226X

  Posted on Oct 19, 2018

  Zacznij planowanie zakupów od przemyślanej listy które musi spełniać produkt. Toner do drukarki CF226X powinien przede wszystkim wzorowo spełniać swoją rolę do której jest przeznaczony. Wszystkie zalety które dodatkowo powinien w sobie zawierać składają się na cechy które ponownie przyciągają do zakupu ponieważ zrobiły dobre wrażenie. Przed zakupem pomyśl co oczekujesz.

 • Toner HP CE278A dla wszystkich wymagających osób

  Posted on Oct 16, 2018

  Przedstawiamy wszystkim aktualną nowość i przełom w dziedzinie drukowania. Produkty z najwyższej półki, przetestowane pod każdym kątem oraz posiadające ściśle określone przeznaczenie. Toner HP CE278A został stworzony w oparciu o doświadczenie producentów. Powstał z idealnie wylanego tworzywa który dopasowuje się do urządzenia oraz wysoko na pigmentowanego proszku.

 • Przy wyborze tonera, pomyśl o swojej drukarce

  Posted on Sep 30, 2018

  Toner do drukarki to nie jest tylko produkt, który odpowiada za poprawność i estetykę prac które drukujesz. Jest to również czynnik który odpowiada za żywotność urządzenia drukującego. Stosując tanie tonery pamiętaj aby były wysokiej jakości. Nikt nie powinien dopuścić do tego, aby produkt kompatybilny który dobiera do swojej drukarki zaważył na jej stanie użytkowym.

 • Wyselekcjonowany, wysokowydajny toner HP CF226X jetworld

  Posted on Sep 20, 2018

  Marka Hewlett Packard wychodząc na przeciw konsumentom, wydała serię drukarek HP LaserJet Pro 400, M402, M426, które są stosunkowo tanie i świetnie sprawdzają się w firmach. Jedynym mankamentem jest mało wydajny, standardowy oryginalny toner na którym można wydrukować jedyne 3100 stron. Przeszukując dostępne propozycje z alternatywnymi tonerami, Naszą uwagę zwróciły tonery.